Instagram Logosu Gerçek OlduMerhaba arkadaşlar bugün sizlerle Instagramın logosunun gerçek olması hakkında bilgiler vermeye çalışacağım.

Instagram kullanıma sunulduğundan beri büyük ilgi görerek en çok kulanılan sosyal paylaşım sitesi haline geldi. Instagram fotoğrafa vermiş olduğu önem sayesinde fotoğraf alanında büyük bir ilgi odağı olmuştur. Yapılan araştırmalar sonucunda 500 milyonu aşan kullanıcıya ulaştığı tespit edilmiştir. Instagramın fotoğraf paylaşımına verdiği önem ve yenilikler kullanıcıları tarafından beğenilmektedir. Instagram yapmış olduğu yenilikleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda yapmaları büyük önem katmıştır.

Bu şekilde büyümeye devam eden Instagram fotoğraf makina markalarınıda harekete geçirmiştir.
Fotoğraf makinası tasarlayıcıların tasarlamış olduğu Instagram logolu fotoğraf makinası üretmişlerdir. İlk aşamalarda yapım aşamasında olan bu cihaz şimdilerde yurt dışında satımına başlanmıştır.Cihazın ön kamerası 14 megapiksel arka kamerası ise 4 megapiksel çözünürlüğe sahiptir. Diğer fotoğraf makinelerinin kalitesine göre daha düşük çözünürlüğe sahip olan bu cihaz genellikle tasarımı ile dikkat çekmektedir. Bu fotoğraf makinasının bir diğer özelliği ise çekilen fotoğrafları anında basabilmesidir.
Bu cihaz hem tasarımı hemde çekilen fotoğrafları anında basma bilme yeteneği ile büyük ilgi görmektedir.

Bu cihazın satış fiyatı ise 300€ olarak belirlenmiştir. Bu cihazın adıda Polaroid Socialmatic'dir.

Ülkemize bu cihazın ne zaman geliceği hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.
Fakat merakla beklenilmektedir.

Evet arkadaşlar bugün sizlerle Instagrama esinlenilerek tasarlanmış fotoğraf makinası hakkında bilgiler vermeye çalıştım.

Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir.

Bir sonraki makalemde görüşmek dileğiyle.
Hoşçakalın, takipte kalın

Yorum yapmayı unutmayın  :)

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Instagramda Ağır Çekim Video Paylaşımı

İnstagram'dan Kız Tavlama Teknikleri

Instagram'da Hashtag Sorunu