Instagram İstatistik Özelliğini Kullanıma Sundu.Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle Instagramın istatistik uygulamasını anlatmaya çalışacağım.

Facebook sosyal paylaşım sitesinin Instagramı satın almasının sonrasında Instagram adını daha fazla kullanıcıya ulaştırmayı başarmıştır. Bunuda Facebook'un etkisi büyüktür.

Instagram fotoğraf paylaşımı olarak kullanıcıları tarafından oldukça kullanılmaktadır.
Şimdi ise fotoğraf paylaşımı aracılığıyla büyük bir reklam platformu haline gelmeye başlamıştır.
Reklam amacıyla kullanılan büyük popülerlik kazanmış sayfalar ve herkes tarafından tanınmış ünlü kişilerin hesapları bulunmaktadır. Bunun haricinde Instagram kullanarak fenomen haline gelmiş sayfalarda reklam yayını yapmaktadır.

Bunun haricinde satış yapmak için çok gözde bir site haline gelmiştir.
Reklam ve satış hesaplarının artması durumunda Instagram bu işlevleri kullanana kullanıcıların oldukça işine yarayan bir uygulamayı kullanıma sundu.

Bu uygulama ise istatistik uygulamasıdır. Uygulama kullanıma sunulmuştur. Satış hesapları ve reklam amaclı sayfaların işine yarayan bir uygulamadır.

Bu uygula sayesinde artık paylaşmış olduğunuz satış hesapları ya da reklam paylaşımlarının kaç kişi tarafında görüntülendiğini.
Sayfalarınızın kaç kişi tarafında ziyaret edildiğini görebilmekteyiz.


Bu istatistikleri öğrenerek paylaşımlarımızın daha kaliteli hale getirmek için çalışarak ya da paylaşımlarımızın kimin tarafından ziyaret edildiğini belirleyerek o kitleye hitap eden paylaşımları arttırarak dahada büyüye bilmemize olanak sağalamaktadır.

Instagram yapmış olduğu her güncelleme ve yapmış olduğu yenilikle adından söz ettirmeyi başarmıştır ve bu yenilik ilede adından söz ettirmiştir.

Evet arkadaşlar bugün sizlerle Instagram istatistik uygulaması hakkında bilgiler vermeye çalıştım.
Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir.

Bir sonraki makalemde görüşmek dileğiyle.
Hoşçakalın, takipte kalın...

Yorum yapmayı unutmayın   :)

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Instagramda Ağır Çekim Video Paylaşımı

İnstagram'dan Kız Tavlama Teknikleri

Instagram'da Hashtag Sorunu