Facebook Mesajlarımızın Okunmuş olduğunu nasıl anlayabiliriz?Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle sosyal paylaşım sitesi olan facebookta arkadaşlarımıza gönderdiğimiz mesajların okunduğunu nasıl anlayabiliriz bu konu hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Facebook bir çok uygulama ile hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Bu uygulamalardan bir taneside mesajlaşma uygulaması. Bu uygulama sayesinde facebookta arkadaşlarımız olan kişilere mesajlar gönderebiliyoruz. Bu uygulama ile sadece mesaj değil resi, video ve daha bir süre şeyi arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz.

Peki arkadaşlarımıza gönderdiğimiz mesajların onlar tarafından okunup okunmadığını nasıl anlarız gelin hep beraber öğrenelim. 

Mavi daire= Mesajınızın gönderildiği kişiye iletilme aşamasında olduğunu gösterir.

Onay işaretli mavi daire= Mesajınızın arkadaşınıza sorunsuz bir şekilde iletildiğini gösterir.

Onay işaretli içi dolu mavi daire= Bu simge ise mesajınızı göndermiş olduğunuz kişinin telefonuna bildirildiğini göstermektedir.

Fotoğraflı daire= Bu simge ise mesajınızın göndermiş olduğunuz kişi tarafından okunduğunu göstermektedir. 

Evet arkadaşlar bugün sizlerle facebookta arkadaşlarımıza göndermiş olduğumuz mesajların okunduğunu nasıl anlayacağımız ile ilgili bilgiler vermeye çalıştım. Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. 


Bir sonraki makalemde görüşmek dileğiyle

Hoşçakalın, Takipte kalın
Yorum yapmayı unutmayın. :) 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Instagramda Ağır Çekim Video Paylaşımı

İnstagram'dan Kız Tavlama Teknikleri

Instagram'da Hashtag Sorunu