Instagram' da Hesap Gizleme Nasıl Yapılır ?

   Merhaba arkadaşlar bügün sizlerle Instagram'da hesap gizleme hakkında bazı bilgiler vermeye çalışacağım.

  Instagram'da paylaştığınız gönderileri sizi takip etmeyen kullanıcılardan gizlemek için yapmanız gereken basit iki yöntem hakkında bahsetmeye çalışacağım. 

  İlk olarak hesabınızı gizlemek için Instagram hesabınıza giriş yapınız. Daha sonra ekranda bulunan Profilinize giriniz. Açılan ekranda "SEÇENEKLER" sekmesini açınız. Sekme açıldıktan sonra "HESAP" kısmında "GİZLİ HESAP" butonunu göreceksiniz. Bu butonu tiklediğiniz halde hesabınız gizli hale gelecektir.

  Bunlardan bir taneside sadece gönderileri gizlemek ve onaylanan kişilere açmaktır. Bunu da Instagram’ın kendisinde mevcut olan “Gizli Gönderiler” özelliğini kullanarak yapıyorsunuz. 

  Bunu yapabilmek için ilk olarak Instagram hesabınızı açmalısınız. Daha sonrasında ise “PROFİL” kısmına girmeniz gerekiyor. Açılan ekranda “PROFİLİ DÜZENLE” butonunu göreceksiniz. Profili düzenleme kısmına giriş yaptığınızda gizli gönderiler kısmından gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz.  Evet arkadaşlar bugün sizlere Instagram'da hesap gizleme hakkında bahsetmeye çalıştım.

 Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir.

 Bir sonraki makalemde görüşmek dileğiyle...

 Hoşçakalın, takipte kalın

Yorum yapmayı unutmayınız :)

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Instagramda Ağır Çekim Video Paylaşımı

İnstagram'dan Kız Tavlama Teknikleri

Instagram'da Hashtag Sorunu