Whatsapp, Facebook, Twitter, Youtube Uygulamaları Neden Açılmıyor? İşte Nedeni.Merhaba arkadaşlar dün gece 02.00 saatlerinden beri bu sosyal ağlara giriş yapamıyoruz. İlk başlarda hepimizin aklına bu uygulamalara erişimin kapatıldığı sorusu geldi. Şuanda en çok merak edilen bu uygulamaları tekrar kullanabilecek miyiz oldu.

Hepimizin neredeyse bir ihtiyaç haline gelen bu uygulamaların gece 02.00 saatlerinden beri girilemiyor olması herkes de büyük bir korku oluşturdu.

Herkes bu uygulamalara erişim yasağı geldiğini düşünüyor arkadaşlar bu soruna açıklık getirelim şuanda bu uygulamalara giriş yapılamıyor fakat herhangi bir ERİŞİM YASAĞI bulunmamaktadır.

Bu uygulamalara giriş sağlanmadığı için herkezin aklına GSM operatörlerinde bir sorun olup olmadığı düşündü. Şuanda GSM operatörlerinde herhangi bir problem bulunmamaktadır.

Yetkililerden şuana kadar resmi bir açıklamanın gelmemesi herkezde bir şüphe uyandırdı. Fakat yaşanan bu giriş engellerinin internet kaynaklı olduğu söyleniyor lakin diğer uygulamalara giriş yapabilmemiz sorunun bu olmadığına açıklık getirmektedir.

Ülkemizde yaşanan siyasi olaylardan dolayı siyasal bilgilerin sızmaması için bu uygulamalara kısa süreliğine giriş engeli getirdiğini söylenmektedir.

Giriş yapamadığımız bu uygulamların günde milyonlarca kişinin kullandığı uygulamalar olması bizlerde bir korku uyandırdığını söylemek isterim.

Son olarak bu engelin bir fiber saldırı olduğuda söylenmektedir.

Söylemiş olduğum gibi yetkililerden resmi açıklama gelmedi fakat bu problemin ilerleyen saatlerde çözülmesi beklenmektedir.Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Instagramda Ağır Çekim Video Paylaşımı

İnstagram'dan Kız Tavlama Teknikleri

Instagram'da Hashtag Sorunu