Instagramda Yemek Severler İçin Takip Edilmesi Gereken HesaplarMerhaba arkadaşlar bugün sizlerle özellikle yemek severlerin keyifle takip edebileceği yemek hesaplarından en popüler olanları göstermeye çalışacağım. 

Instagramı kullanan kişilerin kullanım amacları farklılık göstermektedir. Bazıları beğendiği satış hesaplarını takip eder. Bazılarımız komik paylaşım yapan hesapları takip eder. Bazılarımız ise yemek ile alakalı sayfaları takip eder. Kısacası Instagramın kullanım amacları kişiden kişiye değişmektedir. 

Şimdi gelin hep beraber herkezin zevkle takip ettiği yemek hesaplarını inceleyelim. 

1) Allınique 

Bu sayfada farklı yiyecekler tanıtılmaktadır. Oldukça ilgi ile takip edilen bu sayfanın şuanda ise 585.000 adet takipçisi bulunmaktadır. 2) Umutsepetim

Bu sayfada çay saati tarifleri ve farklı tarifler verilmektedir. Oldukça başarılı bu yemek hesabının şuanda 860.000 adet takipçisi bulunmaktadır. 
3) Thisisinsiderfood

Bu hesap ise yapmış olduğu farklı yemek paylaşımları ile oldukça dikkat çeken bir hesap haline gelmiştir. Şuanda 331.000 adet takipçisi ve mavi tiki bulunmaktadır.  

4) Yemekneredeyenircom

Bu sayfada farklı mekanlar gezilerek yemek paylaşımları yapan bir hesaptır. Oldukça ilgi ile takip edilen bu sayfanın şuan 1 milyon takipçisi bulunmaktadır. 5) Yemekaskim 

Bu sayfada da farklı yemek tarifleri verilmektedir. Oldukça ilgi ile takip edilen bu sayfanın şuanda 826.000 bin adet takipçisi bulunmaktadır. Evet arkadaşlar bugün sizlere farklı yemek hesaplarını tanıtmaya çalıştım. Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir.

Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle. Hoşçakalın, takipte kalın.
Yorum yapmayı unutmayın   :) 


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Instagramda Ağır Çekim Video Paylaşımı

İnstagram'dan Kız Tavlama Teknikleri

Instagram'da Hashtag Sorunu